PERSONEELSLEDEN SCHOOLJAAR 2017-2018

Directie

P. Kieviet
bovenschools directeur
p.kieviet@versluijsschool.nl
P.E. van der Laan
locatiemanager, leerkracht groep 4, ICT'er
p.vanderlaan@versluijsschool.nl

Secretaresses

A. Bezemer
directiesecretaresse

a.bezemer@versluijsschool.nl
D.R. Ovaa-Ouwens
directiesecretaresse

d.ovaa@versluijsschool.nl

Coördinatoren zorg

C. Dingemanse-Wisse
intern begeleider bovenbouw
i.dingemanse@versluijsschool.nl
W. van Houte
intern begeleider onderbouw, leerkracht groep 3
w.vanhoute@versluijsschool.nl

Arbo-coördinator

J.A. de Kam
arbo-coordinator, leerkracht groep 7 en 8
j.dekam@versluijsschool.nl

Leerkrachten

G. Agteresch
groep 4/5a
g.agteresch@versluijsschool.nl
H.N.A. Driesse
groep 2
b.driesse@versluijsschool.nl
S. van Duin-de Visser
groep 8
s.vanduin@versluijsschool.nl
M.C. van Duivendijk-de Visser
leerkracht 4/5a (vanaf jan. 2018)
m.vanduivendijk@versluijsschool.nl
F. Faasse-Maljaars
groep 2
r.faasse@versluijsschool.nl
J. den Herder-de Boer
groep 7
j.denherder@versluijsschool.nl
G.W. Joosse-van Duivendijk
groep 1
e.joosse@versluijsschool.nl
C.G.L. van der Maas-Karens
groep 3
c.vandermaas@versluijsschool.nl
P.M. Francke-de Visser
groep 1
p.francke@versluijsschool.nl
A.N.J. van der Wilt
groep 5b/6
a.vanderwilt@versluijsschool.nl

Onderwijs ondersteunend personeel

J.H. Maljaars-de Jonge
onderwijsvrijwilliger
a.maljaars@versluijsschool.nl
T.F. de Visser
leerkracht ondersteuner
t.devisser@versluijsschool.nl
S. Boogaard
onderwijsassistente
s.boogaard@versluijsschool.nl
L. Vink - de Visser
onderwijsassistente
l.vink@versluijsschool.nl

Team Versluijsschool